Kapat
Rüyada Zil
Rüya tabirleri Z harfi 4.871 2

Rüyada Zil Görmek

Rüyada zil görmek genelde bir uyarıya delalettir.

Bir kimse rüyasında ev zilinin çalındığını görmüş ise; bu rüya iyiye yorumlanır. Aile içi huzura kişinin işindeki mevkii yüksekliğine ve mutluluğa işarettir. Rüyada zil görmek genel anlamda bir işaret, uyarı manasındadır.

Rüyada Kapı Zili Çalmak

Bir kimse rüyasında birinin kapı zilini çalıyor ise; o kimse bir haber alır ve bu haber ile birlikte hayatında bir hayli değişiklikler olur. Bir kimse rüyasında okulda zil çaldığını görmüş ise bu, kişinin eğitim hayatında başarılı olacağına, kendisi ile birlikte başkalarını da eğitip uyaracağına delalettir.

Rüyada bir işyerinde çalan zil ise; iş hayatında başarı sağlamaya saltanata ve mevkii yükseltmeye delalet eder.

Bir kimse kendisini başkalarının zilini çalıyorken görmüş ise; bu yolculuk manasındadır. Kişinin kısa sürede uzun bir yolculuk yapacağını işaret eder.

Rüyada Bozuk Zil

Bir kimse rüyasında zili çalıyor fakat zil bozuksa; bu, kişinin hayatında bir takım olumsuzluklar olacağına, hasta bir yakına yahut aile içi huzursuzluğa işarettir.

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

“Rüyada Zil Görmek” üzerine 2 yorum

  1. mevlüt dedi ki:

    bùyük bir beyaz otabus un ıcın de yolculuk yaparke buyuk bır ırmak gın yanından gectımı gordum ruyamda

  2. Anonim dedi ki:

    bùyük bir beyaz otabus un ıcın de yolculuk yaparke buyuk bır ırmak gın yanından gectımı gordum ruyamda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.