Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Şubat 2020
Beğen 0

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek genel anlamda pek iyiye yorulmaz. Bir kimse rüyasında zehir içtiğini görmüş ise; bu, meydana gelecek olan bir takım aksiliklere ve hilebaz insanlarla karşılaşmaya işarettir.

Rüyada kendi elleriyle zehir yaptığını görmek; haram paraya, yasal olmayan işlere ve kötü bir hayata işarettir.

Rüyada bir başkasının zehir yaptığını görmek ise; o insanın; kötü, riyakâr biri olduğuna ve rüyayı gören kişinin de ona uyduğunu delalet eder.

Rüyada bir gıda yüzünden zehirlenmek; yakın zamanda bir hastalığa işarettir.

Bir kimse rüyasında zehirli bir yılan görmüş ise; bu, kişinin kötü düşmanlarının olduğuna işarettir. Bu rüyayı gören kimsenin düşmanları çok olur.

Bir kimse rüyasında kötü birine zehir içirdiğini görmüş ise; bu, hırslı kişiliğin ve yoğun azmin sonucunda başarılı bir hayatı temsil eder.

Bir kimse rüyasında zehiri attığını görmüş ise; bu kişinin hayatını doğrularıyla yaşaması gerektiğine işarettir.

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yorumlar

  1. Nur diyor ki:

    Rüyam geniş anlamda şöyle: Rüyamda hoşlandığım çocuk bana çıkma teklifi ediyordu…ama ben hoşlandığım çocuğa eğer benimle ciddiysen ben bu teklifi kabul edebilirim diyordum,hoşlandığım çocuk türkçe bilmiyor ve hristiyan o yüzden ona biz çok anlaşamayız dil,kültür yönünden bunu biliyorsun buna rağmen en başta kararımızı verelim gibi bir şey diyordum ona ve ertesi gün beni bazı akrabaları ile aynı ortama sokmuştu…rüyam böyle bitti…ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.

Yorum Yaz