Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Ocak 2020
Beğen 5

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek genel anlamda; düşman, savaş, huzursuzluk ve korku olarak yorumlanır. Bir kimse rüyasında yılan görüyor ise; o kimsenin düşmanları hayırsız akrabaları ve korktuğu, endişelendiği konular vardır.

Rüyada yılan görmek yakın çevrenizde olan düşmanlara işarettir. Son zamanlarda birilerinden şüpheleniyor ve onun hakkında olumsuz düşüncelere kapılıyorsanız rüyanızda yılanı bu yüzden görmüşsünüzdür. Çevrenizde bulunan bir insan sizin arkanızdan iş çevirecektir. Yakın çevrenize biraz daha dikkat edersiniz sizin için daha iyi olabilir. Rüyanızda gördüğünüz yılanın boyutu kısa ise kısa süre içerisinde sizi endişe içerisinde bulunan konulardan kurtulacaksınız demektir fakat uzun bir yılan gördüyseniz hayatınızın bu evrelerinde bir kaç canınızı sıkabilecek olan konulara şahit olabilirsiniz. Rüyalarda görülen yılanlar iyiye işaret değildir arkanızdan durmadan konuşan çok yakın bir akrabanız veya dostunuza işaret eder. Rüyada yılan öldürdüğünü görmek bu düşmandan kısa bir zaman içerisinde kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Sizi etkileyecek olan bu düşmanınız çok fazla yakınlarınızda, her seferinde size niyetinin iyi olduğunu belirtmiş olsa da siz gözlerinizi dört açmalısınız çünkü bir sıkıntınızı duyacak ve size karşı bu sıkıntınızı koz olarak kullanacaktır. Rüyada renkli yılan görmek, bu iş hayatınız veya okul hayatınızda ki problemlerin tamamen ortadan kalkmasına işarettir. Rüyada yılan görmek simgesi her zaman kötüye de çıkmaz. Beklenmedik bir proje teslimatınız sonrasında bir terfi veya bir belge alabilirsiniz. Bu başarı sizi ve ailenizi çok mutlu edecektir. Rüyada görülen yılan simgesi çok iyi olmasa da genellikle düşmanları temsil eder bu yüzden mümkün olduğunca dostunuzu ve düşmanınızı iyi seçerek bazı sırlarınızı ve hayatınızı onunla paylaşın yoksa bu kişi sizi çok üzebilir.

Bir kimse iri ve uzun bir yılandan kaçtığını görüyor ise; bu, ilerleyen zamanlarda hayatında birçok huzursuzluk olacağı anlamına gelir.

Bir kimse rüyasında küçük ve ince yılan yavrusu görüyor ise; bu, iyi eş, çocuk ve dosta işarettir.

Bir kimse rüyasında yılanı kovaladığını görüyor ise; bu, o kişinin iş ve okul hayatında başarılı ve güçlü biri olacağını işaret eder.

Eğer rüyada birçok yılan görülüyor ise; bu, yakın zamanda siyasi ve toplumsal sorunların ortaya çıkacağını işaret eder.

Bir kimse rüyasında elbisesinden yılan çıktığını görmüş ise; bu, akraba ve yakın bilinen kimselerin düşmanlığına delalettir.

Bir kimse rüyasında yılan öldürüyorsa; bu, o kimsenin rahata ereceğine, huzur ve saltanata erişeceğine işarettir.

Eğer bir kimse rüyasında yılanla dost olduğunu görüyor ise; bu, hayırlı eş dost, merhametli iyi insanlarla karşılaşmaya delalettir.

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

5.00 avg. rating (89% score) - 1 vote

Yorumlar

 1. gunay.i diyor ki:

  Yuxuda yilan elimden 3yerden isirdi. Sonra bedenimin kehlesdiyini hiss etdim. Kusuyordum siyah bir kopuk geliyordu. Daha sonra iyne vurdular

 2. ercan mert diyor ki:

  Ruyamda ucurumun kenarında kaya yılan yavrusunun ikisini ucunu ucurumdan asagı ben birini arkadaşım asa attı sonra analarını gorduk kıvrılmış yatarken elimde egık bır cubukla saldırmasın dıye surunerek geri cıkarken sevgilim uyandırdı .

 3. Anonim diyor ki:

  Ruyamda yol gordum..yolun cimenlik idi..odanin kapisin actim, odanin ici cimenlik idi…cimenin ustunde kucuk kucuk yilanlar vardi..odanin icinden sanki yol geciyordu..o yilanlarda yolumun uzerinde idi..bunun anlami nedir? lutfen cevaplayin

 4. rüyamda pis bir nehir yatagında bır sürü küçük ince yılanlar yüzüyodu. ve bende orda yüzüyodum. sonra gri rengınde bır yılan ayagımı sokuyodu. kardesım ıse ayagımı emerek o zehri atıyordu. diyor ki:

  rüyamda pis bir nehir yatagında bır sürü küçük ince yılanlar yüzüyodu. ve bende orda yüzüyodum. sonra gri rengınde bır yılan ayagımı sokuyodu. kardesım ıse ayagımı emerek o zehri atıyordu.

Yorum Yaz