Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Ocak 2020
Beğen 0

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek tüm din âlimleri tarafından olumlu gelişmelerin olacağı yönünde yorumlanır.

Eğer rüyada yağmurun sakin ve fırtınasız yağdığı görülmüşse bolluk, bereket ve gelecek güzel günlerin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyasında yağmur suyundan içtiğini gören kişinin sağlık ve esenlik ile ömür tamamlayacağı konusunda müjde verilir.

Rüyada yağan yağmur suyundan abdest alan kişinin feraha ve selamete ereceği şeklinde yorumlanır.

Eğer rüyada yağmur fırtınalı ve yıkıcı bir etki yaratmışsa hayatın alt üst olacağı şeklinde yorumlanır. Eğer bu yıkıcılık rüyayı gören kişiye zarar vermemişse çevresinde gelişen olumsuzluklardan etkilenmeyeceği olarak açıklanır.

Rüyada çamur halinde yağmur yağdığını gören kişinin hem kendisi hem de ailesinin büyük bir sağlık sorunu ile mücadele etmesi gerekeceği yönünde yorumlanır.

Mevsiminde yağan yağmur esenliğe feraha, mevsimsiz yağan yağmursa olumsuzluğa işaret eder.

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yorumlar

  1. macid göç diyor ki:

    Merhaba1 Ben dün gece teheccüd namazını kıldıktan sonra istihare namazı kılıp duasını yaptıktan sonra yattım ve rüyamda tam evin kapısından çıkarken sokağa sakin sakin yağan yağmuru evin kapısından izleyerek yağmur yağıyor deyip sabah namazına uyandım nedir bunun yorumu benim için yorumlarmısınız teşekkürler iyi günler.

Yorum Yaz