Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Kasım 2019
Beğen 0

Rüyada Şimşek Görmek

Rüyada şimşek görmek bir yerden haber alınacağına, gizlenen bir olayın açığa çıkacağına, kaybolan bir kimsenin müjdeli haberinin alınacağına yahut sıkıntılardan arınacağına işaret etmektedir.

Rüyada rüzgâr ve yağmur ile karışık şimşek çaktığını görmek işlerinizin hızla genişleyeceğine fakat çok korkulu ve endişeli günler geçireceğinize işaret etmektedir.

Rüyada gökte şimşek ve yıldırım, birilerinin sizinle uğraşacağına işarettir. Kişinin başına veya evine şimşek düştüğünü görmek, o kimsenin zarara uğrayacağını gösterir.

Birbirini takip eden birçok kez şimşek çaktığını görmek evinizde bolluk ve bereket olacağına ve bulunduğunuz şehir halkının da aynı şekilde bolluğa ve berekete kavuşacaklarına işaret etmektedir.

Aynı zamanda evinizin şimşeğin ışığı ile aydınlandığını görmek ise aile saadetinizin artacağına ve evinizin neşe ve mutluluk ile dolacağına işaret olarak yorumlanmaktadır.

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleriadresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz