Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Kasım 2019
Beğen 1

Rüyada Şeftali Görmek

Rüyada şeftali görmek eğer şeftali mevsiminde ise kişinin dileklerinin kısa sürede gerçekleşeceğine, eğer şeftali mevsiminde görülmediyse bütün aksiliklerin kişiyi bulacağına işaret etmektedir.

Rüyasında bir yerden şeftali satın aldığını görmek bugünlerde herkese iyi görünmekten fayda sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada şeftali yediğini görmek hasta iseniz sağlığınızın düzeleceğine, evlenmek niyetindeyseniz bu arzunuzu kısa sürede gerçekleşeceğinize işaret etmektedir.

Rüyada şeftali ağacından şeftali topladığınızı görürseniz hayatınızı yoluna koymak için bugüne kadar sarf etmiş olduğunuz emeklerin, gayretlerin meyvelerini toplamakta gecikmeyeceğinize işaret etmektedir.

Rüyada tatlı şeftali yediğini gören kişi arzuladığı bir şeye kavuşacak, ekşi şeftali yediğini gören kişi ise birtakım şeylerden korkacaktır.

Eğer kişi rüyasında başkasından olgunlaşmış bir şeftali alırsa bu çevrenizden gelecek mal, mülk veya paraya işaret etmektedir.

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz