Kapat
Rüyada Nüfus Cüzdanı
Rüya tabirleri N harfi 16.832 1

Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek

Rüyada nüfus cüzdanı görmek, eğer kimliği çıkartırken görüyorsanız çocuğunuzun olacağına ya da çok uzaktaki bir sevdiğinizin geleceğine işaret etmektedir.

Nüfus dairesine bir yakınınızı kayıt ederken görmek o evden ya da yakın birinin cenazesinin olacağına dair bir göstergedir.

Kimliğin yırtıldığı, zarar gördüğü ve yıpranmış olarak görmek bir takım maddi sıkıntılara, iflas gibi büyük kayıplar yaşayacağınızı dair haber vermektedir. Tam tersi yeni kimlik ise; bol rızka ve rahat bir şekilde para kazanacağınızı işaret eder.

Rüyada nüfus cüzdanı görmek, temi bir şekilde gördüğünüz kimlik çok mutlu olacağınıza, sağlığınıza kavuşup, iyi bir hayat süreceğinize dair rivayetler vardır. Nüfus cüzdanın gördüğünüz şekli önemlidir.

Rüyada nüfus cüzdanı görmek, çok sevdiğiniz birinin veya yakın tanıdıklarınızdan birinin yurda döneceği ya da yurt dışına bir seyahat yapacağınız belirtmektedir. Bunun yanı sıra çok sevineceğiniz bir haberin size ulaştırılacağına dair delaletler bulunmaktadır.

“Rüyada Nüfus Cüzdanı Görmek” üzerine 1 yorum

  1. Hülya Coşkun dedi ki:

    Rüyamda savaş çikmis eski kocam savaşa katılmak için nüfus cüzdanı ni istiyor çekmeceye bakıyorum nüfus cüzdanı eski mavi kısmı gitmiş ona veriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.