Kapat
Rüyada Kurban
Rüya tabirleri K harfi 3.685 1

Rüyada Kurban Görmek

Rüyada kurban görmek, varsa adağın yerine getirilmesi için bir uyarı olabilir. Rüyayı görenin bir hastalığı varsa iyileşir, bir hastası varsa, o da şifa bulur. Kurban bereket ve bolluğu simgeler. Tüm sıkıntılardan kurtulmak demektir.

Hamile bir kadın rüyasında kurban görürse, erkek evladı olur. Rüyasında bir kurban kestiğini gören kişi, borcu varsa, o borcundan kurtulur. Fakir bir kişi ise, zenginliğe kavuşur.

Hacca gitmek isteyen bir kişi kurban görürse, hacca gitmesi nasip olur.

Kurban eti dağıttığını gören kişi, tüm sıkıntılarından kurtulur ve mevki sahibi olur.

Önemli yorumcular rüyada görülen kurbanı, müjdeli bir haber ve bereket olarak yorumlarlar. Genel olarak hayırlı manalara gelen bu rüya, ancak rüyada kurban edilen hayvan sakat ise, dinde eksik bilgiye işaret eder.

“Rüyada Kurban Görmek” üzerine 1 yorum

  1. Yasemin dedi ki:

    (demet’ten sonra alt çizgi olucak)istihareye yatmıştım bu rüyayı gördüm.Rüyamda siyah giyimli biri var.Asansörün zilini biri Çalıyor annem diyor ki git asansörü aç.Ben de diyorum ki niye zilini çalıyorlar ki gelsinler.Asansöre gidiyorum ki bir kadın var beyaz kovanın içerisinde kurban eti koymuş dağıtıyormuş getirmiş.Ama asansörün kapısı dar olduğu için kapı açılmıyor.Kapı sanki yukarıya doğru Açılıyor .Kapı aşağı doğru kapalı az açık bi yer var.O kadın ha bre kovayı zorluyor asansörden içeriye sokmak için.Ben vaz geçiyorum kova çok büyük ordan sığmaz diyerekten ama kadın hala zorluyor .Annem de bana asansörün zili Çalıyor aç diyince niye zili çalıyorlar ki içeri girsinler diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.