Kapat
Rüyada Köpek
Rüya tabirleri K harfi 2.992 0

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek son zamanlarda zorunlu bir şekilde yapmak durumunuzda kaldığınız bir günaha işaret eder. Bu yüzden vicdan azabı duyuyor olabilirsiniz.Bunu düzeltmek için o kişiyle bir an önce gidin ve konuşun eminim sizi anlayacaktır.Eğer konuşmaz iseniz rüyanızda da çıkan bu köpek bu suçtan ötürü başınıza kötü şeyler gelmesini sağlar. Rüyada köpek ısırdığını görmek, haksızlığa uğramış ve size bir kötülük yapılmış demektir. Rüyada köpeğin birini ısırdığını görmek ise siz bir başkasına haksızlık yapmışsınız yada kısa bir süre içerisinde yapacağınız anlamına gelmektedir. Isıran köpeğin rüyada siz verdiği acı haksızlığa uğrayan veya uğratan kişinin gerçek hayatta duyacağı acıya işaret eder. Rüyada köpek havladığını görmek veya uluduğunu gördüyseniz bu kısmen iyiye işaret eder. Uzun zamandır beklediğiniz hayırlı haber kapınıza dayanmıştır ve bunun sonucunda oldukça karlı bir işe adım atabilirsiniz.Fakat rüyada gördüğünüz köpek siyah ise hayırlı bir işe adım atacağını sırasında dışarıdan gelen manevi desteklere biraz dikkat edin. Bu siyah köpek size destek verecek olan bir düşmanınıza işaret eder.Bu düşmanınızın kendi çıkarı olduğu için size destek vermeyi tercih etmiştir. Rüyada köpek öldürmek, düşmanınızı yok edeceğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada görülen köpek simgesi aynı zamanda eviniz yoksa bir ev sahibi olmanıza işaret ve eviniz varsa eviniz içerisinde yapacağınız güzel bir değişikliğe işaret eder. Bu değişiklik sayesinde aile içi huzura tekrar kavuşacaksınız.

Rüyada görülen köpek, günah işleyen ve kötü birini sembolize eder.

Rüyasında bir köpek tarafından ısırıldığını gören kimse, hissettiği acı miktarında bir zarar görecektir.

Rüyada görülen dişi köpek, kötü kalpli bir kadını işaret eder.

Köpek yavrusu, sevimli bir çocuğun simgesidir.

Beyaz köpek, inançları sağlam bir çocuktur.

Rüyasında bir çoban köpeğine sahip olduğunu gören kişi, bir mal dolayısı ile güzel kazanç elde eder.

Köpekler havlarken onlara havlayarak eşlik ettiğini gören kişi, büyük bir isteğine ulaşır. Köpek öldürdüğünü gören kişi, düşmanını yenecektir.

Av köpeği görmek çok hayırlı bir rüyadır.

Kendisinin köpeğe dönüştüğünü gören kişi, gereksiz kibir sahibidir.

Köpek eti yediğini gören kişinin, düşmanından bir menfaat elde edeceği söylenir.

Köpek, aynı zamanda, bekçi ve sadık bir dost da demektir.

Köpeğin salyasının üstüne bulaştığını gören kişi, kendisi hakkında konuşulan bir şeye çok üzülecektir. Bir ev köpeğini gezdirmekte olduğunu gören kişi, merhametli ve iyi biridir.

Rüyada siyah bir köpeğin uluması, hastalık haberi alınacağını gösterir.

Bir köpeği tasmasından sürüklediğini görmek, bir grup insan tarafından kendisinden yardım istenileceği anlamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.