Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Şubat 2020
Beğen 0

Rüyada Hediye Almak

Rüyada birinden hediye alınması, dostluğun simgesidir. Bu rüya, birbirleri ile küsmüş olan kişilerin yakında barışacak olmalarına da işarettir.

Rüyasında, hediye olarak bir tabak meyve aldığını gören kişinin kızına talip çıkar. Rüya sahibinin kızı yoksa rüyada meyveyi gönderen kişi ile gerçek hayatta sağlam bir dostluğu meydana gelir.

Rüyada hediye alıp vermek, genellikle olumlu bir şekilde yorumlanır. Bir kimseye hediye verildiğinin görülmesi, hem rüya sahibi için, hem de rüyada hediye verilen kişi için son derece hayırlıdır. Bu iki kişi de hayattaki istek ve emellerine ulaşırlar.

Ancak, verilen hediye kötü ve çirkin bir şey ise, bu rüya, hediyeyi alan için de, veren için de gelecek bir sıkıntı olarak yorumlanır. Bazı yorumcular, rüyada kendisine hediye verildiğini gören kişilerin, gerçek hayatta hayırlı bir evlilik yapacaklarını söylerler.

Rüyasında birine hediye verdiğini, ancak o kişinin bu hediyeyi geri çevirdiğini gören kişi, hak etmediği kötü ithamlar duyacaktır. Olumsuz tarafı ile yorumlandığında, eşten gelen hediye, eşler arasında yaşanacak gereksiz bir kavgaya işaret eder.

Rüyasında çocuğunun kendisine hediye verdiğini gören kişi, gerçek hayatta çocuğu ile yeteri kadar alakadar olmuyordur.

Bir aile büyüğünden hediye alındığının görülmesi ise, mevcut işten ayrılmaya yorumlanır.

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz