Kapat
Rüyada Görümce
Rüya tabirleri G harfi 52.407 5

Rüyada Görümce Görmek

Rüyada görümce görmek, aileden her hangi bir bayanın yapacağı doğumdan dolayı, aileye yeni bir ferdin daha katılacağına, sevince ve müjdeye işarettir. Evdeki tüm fertlerin rızkının bollaşacağına, bolluk ve bereket içinde günler geçireceklerine delalettir.

Rüya sahibinin görümcesi varsa ve yaşı görümcesinden büyükse bu genelde sevince, yaşı görümcesinden büyükse üzüntüye işaret eder.
Görümce, ferahlık ve sevinç olarak yorumlansa bile çoğu zamanda aile arasında yaşanacak bir takın tartışmalar ve anlaşmazlıklar meydana geleceğine işaret eder. Bu rüyayı görenin eğer görümcesi varsa, onunla kavga etmekten mutlak surette kaçınması gerektiğini anlatır.

Rüyada Görümceyle Yaşamak

Aynı evde görümcesiyle birlikte yaşayanın, dedikodudan dolayı başının ağrıyacağını hatta eşlerin arasının bile bozulabileceğine delalettir.

“Rüyada Görümce Görmek” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Görümcemle gece kestane topluyordum

 2. Anonim dedi ki:

  Rüyada gürümcem telefonla konuşurken ride aceleyle bisinde su alırdı ve taksi

 3. Seyhan dedi ki:

  Rüyamda görümcelerin evindeyim ve eşimle tartışıp gittiğimi görüyorum Rüyamda Üstüm başım da görümcem de abdest almak istiyorum görümcen buna izin vermiyor benimle tartışıyor Ben de ona diyorum ki ben sana böyle yapmadım bize geldiğinde bizde kaldığında Sen neden bana böyle yapıyorsun şampuanını kullanmamı istemiyor bitecek diye sonra eşimle konuşuyorum bunu söylüyorum ona O da elimden tutuyor götürüyor Beni evimize evimize geldiğimizde merdiven çıkıyoruz işte bir kalabalık ayakkabı ve bir sürü bot tarzı normal ayakkabı hepsi siyah eve girdiğimde görümcemi görüyorum çocuklarıyla ağlıyor bak diyorum Sen bana geldin ben sana kapımı açtım ama sen bana böyle yapmadın Ben sana yaptım diyorum kaynanam ları falan da görüyorum sonra öyle uyanıyorum

 4. Seyhan dedi ki:

  Rüyamda görümcemle kavga ettiğimi görüyorum sonra ben görümcemin evindeyim ve bir giriş kat orada abdest almak istiyorum yani banyo yapmak istiyorum Üstüm başım da ve Görümcem buna izin vermiyor şampuanını kullanmamı sonra büyük görümcemle kavga ediyorum ben sana böyle mi yaptım bize geldiğinde diyorum sonra eşimle konuşuyorum bunu söylüyorum o da bir şey demiyor eve geldiğimizde bir ay Akkapı kalabalığı görüyorum görümcem de bize geliyor ve ağlayarak gördün mü diyorum ona Bana geldi Ben de hani kapını açtım Sen bana geldin de senin yaptığını yapmıyorum dedim Kapında Bir sürü bir ayakkabı kalabalığı hepsi siyah 2 Görümcem geliyor kaynanam var falan da var böyle uyanıyorum

 5. Anonim dedi ki:

  ruyada yengesin çıplak gormek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.