Kapat
Rüyada Duvak
Rüya tabirleri D harfi 46.210 10

Rüyada Duvak Görmek

Rüyada duvak görmek sevince hayırlı haberlere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi bekâr ise, evlenir. Başka bir rivayete göre rüyasında duvak gören kişinin ailesin de hasta varsa o kişi hakkı rahmetine kavuşur. Rüyada görülen duvak çok romantik bir an yaşayacağınıza delalettir. Duvak gören kişi mutlak suretle muradına erer. Rüyasın da gelinin saçına takılmış duvak gören kişinin muradı en kısa zaman da gerçekleşecek demektir.

Rüyada duvak görmek, güzel olayların habercisidir. Rüyayı gören kişi, en kısa zaman içerisinde dileğini gerçekleştirecek, muradına kavuşacak demektir. Eğer kişi, kendi saçına duvak taktığını görürse, mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağı anlamına gelir; rüyada duvak çıkarmak ise sıkıntılı günleri gösteririr.

Rüyada Kanlı Duvak

Rüyada kanlı duvak gören kişinin başına kötü bir bela gelecek demektir. Rüyada duvak görmek tez zaman da yüksek mutlulukların kapılarını açar.

“Rüyada Duvak Görmek” üzerine 10 yorum

 1. hamide dedi ki:

  rüyamda uzun duvak taktiğini görtüm

 2. Anonim dedi ki:

  ruyamda bende baskasini kafasinda gorduk duvak

 3. kübra şahin dedi ki:

  Bir evdeydik geniş bir salonu vardı .Sevdiğim erkeği görüyorum sarılıyorum. Bir daha görüyorum bir daha sarılıyorum. Sevdiğim iki erkek kardeşi gülümsüyor dişleri dahi gorukerek durmadan. SOonra sevdiğimin annesi geliyor bir duvak takıyor bana. İkinci duvakla sevdiğim geliyor Diyorki ben almıştım.. ikiside beyaz duvaktı rüyanın devamını hatırlamıyorum. acaba ne anlama geliyor

 4. helin dedi ki:

  Merhaba rüyamda ilk önce ayrilik mesaji aliyordum moralim çok bozuktu sonra bir paket geldi açtim içini içinde beyaz kenarlari mor dantelli duvak ve birkaç birşey cikti çok mutlu oldum

 5. fatma dedi ki:

  Ruyamda dedem (şuan hayatta değil) benden duvağimi istiyordu israrla. Benden alip kuzenime vermek istiyordu, götürüyorum kabul etmedi hayır bu değil diyordu ama elimde de başka duvak yoktu.

 6. Anonim dedi ki:

  Ruyamda dedem (şuan hayatta değil) benden duvağimi istiyordu israrla. Benden alip kuzenime vermek istiyordu, götürüyorum kabul etmedi hayır bu değil diyordu ama elimde de başka duvak yoktu.

 7. burcu dedi ki:

  rüyamda beyaz duvağın altında siyah bi yazma vardı neye isaret

 8. zeynep çelik dedi ki:

  rüyamda kızlık arkadaşımın düğünü oluyormuş ama arkadaşım kıreliçeymiş bendeyine balkonundanaşağıya bakıyormuşkızken oturduğumuz mahallede evım varmış balkonumun lambaları yanıyor evimin her yerinde lamba ı dolaşarak kapımın önünde durdular öylece uyandım
  yanıyor aşağıya baktığımdaise arkadaşım muhteşemtörenle gelinliyle duvakları yerde sürünüyorduevimin etrafın

 9. Damla dedi ki:

  Meraba ben ruyamda duvak gordum ama mutsuzdum saclarim sari ve bakimsizdi sacima duvak takiisti ama hep dusuyodu ve kuafor her defasinda takmaya calisiyodu yuzum solgun ve mutsuzdu gelinligimse biraz pis

 10. burcu dedi ki:

  ben rüyamda gelinlik giymiştim saçlarım kıvırcıktı yine de dolgun olsun diye postiş taktım. Aynada kendime baktım ve çok beğendim. duvak aradım takmak için ama bulduğum duvak eskiydi o yüzden takmadım. Sonra hiç tanımadığım birisiyle evlenmek üzere olduğum için evlenmekten vazgeçtim. bunu ona da söyledim. kabul etti ve gelinliği çıkarttım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.