Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Şubat 2020
Beğen 0

Rüyada düşmek

Rüyada düşmek rüyayı gören kişinin heyecanlı bir olay yaşayacağının habercisidir. Rüyanız da yüksek bir yerden hızla yere düşüyorsanız, bu büyük bir başarısızlık yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Eğer, yere düştüğünüz de bir yeriniz yaralanıyorsa bu, yakın bir arkadaşınızın ihanetine uğrayacağınız anlamına gelmektedir. Rüyasın da derin bir suyun içine düştüğünü gören kişi, büyük kısmetlere kavuşacağını gösterir.

Rüyada düşmek aşağılık kompleksine kapıldığınızı da gösterebilir. Kimi rivayetlere göre, rüyasında başkasının düştüğünü gören kişi o kişiye yardım eli uzatır. Rüyada düşmek, (koşarak düşmek yada bunlara kayarak yere düşmek,yüksekten düşmekte dahil olmak üzere) başarısızlık olarak yorumlansa da çoğu rüya tabirin de hayırlı haber olarak geçer. Rüyada düştüğünü gören kişi, Allah yolundan sapmış olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören her kimse yakın zaman da güzel olaylar yaşayacak mutlu olacak demektir.

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

5.00 avg. rating (89% score) - 1 vote

Yorumlar

  1. Çiğdem diyor ki:

    Merhabalar. Rüyam da yüksek bir yerden düşüyorum hemen arkamdan annemde (kendisi mi atlıyor o da benimle mi düşüyor tam emin değilim)düşmeye başlıyor. Yere düşme falan yok, tam o sırada beni alıp götüreceklermiş gibi hafif siyah bulutlar (parça parça hızla uçarak) bana doğru yaklaşıyor. Ben bunların beni Sorguya götüreceklerini(öldükten sonraki sorguya)düşünerek çok korkuyorum, bulutların beyaz olmamasından siyah olmasından korkuyorum… böyle bitti. Hayırdır inşallah! Şimdiden yorumlarınız için Teşekkürler.

  2. Derya diyor ki:

    Yüksektendüstüm rüyamda ve telefonla konusuyor idim dank düserken

  3. seda diyor ki:

    ruyamda balkonda bulunuordum ama hersey anlık oldu balkona gırıs yapar yapmaz kendımı demırlere tutunurken buldum tek elımle tutunuodum ve gucum kalmadı dustum fakat yemyesıl bır agacın ustune sımdıden tşkler…

Yorum Yaz