Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Şubat 2020
Beğen 0

Rüyada düğme görmek

Rüyada düğme görmek hayal kırıklığına uğrayacağınıza, başarısızlıklarınızın artacağına işaret eder. Elbisenizden bir düğme koptuğunu görmek işlerinizde bozukluklar olacağına, tam tersi düğmeyi elbisenize dikmek ise işlerinizin yoluna gireceğine işarettir.

Rüyasında düğme iliklediğini gören kişi bekâr ise evlenir evli ise işlerini yoluna koyar. Altın veya gümüş düğme görmek mal veya rızıkla yorumlanır. Bazen rüyada düğme ya da birçok düğme görmek dostlarınız tarafından yardım edilerek rakiplerinize galip geleceğinize delalettir.

Rüyada yeni bir düğme görmek yeni, saygılı varlıklı biriyle evliliğe; eski veya kırık bir düğme görmek ise hastalığa veya zarara işaret eder. Parlak düğme zengin ve saygılı biriyle evleneceğinize delalet eder. Başka yorumlara göre rüyada düğme görmek iffet için sağlam pazarlık anlamına gelmektedir.

 

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

4.17 avg. rating (82% score) - 6 votes

Yorumlar

  1. FİGEN ÖNAY diyor ki:

    RÜYAMDA ÇOK GÜZEL BOLCA ALTIN GÖRDÜM VE ONLARI SAYMAK NE ANLAMA GELİR BOLCA ALTINDI.

  2. FİGEN ÖNAY diyor ki:

    RÜYAMDA BEYAZ KÜÇÜK DÜĞMELER GÖRMEK NE ANLAMA GELİR

  3. CerkesYasin diyor ki:

    İyi günler Dün gece rüyamda Yeni bisikletim çalınıyordu, parçalanıyordu daha sonra ahır gibi biyerde parçaları duruyordu. Onu gördüm Tabiri nedir?

Yorum Yaz