Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Şubat 2020
Beğen 0

Rüyada dondurma görmek

Rüyada dondurma görmek ev hayatınızdaki mutsuzluğa ve karmaşıklığa delalettir. Dondurma yemekse başarıya işarettir. Dondurmanın erimesi hayallerinizin yıkılacağına, hayal kırıklığı yaşayacağınıza işarettir. Rüyanızda iş ortaklarınızın dondurma yediğini görürseniz bu, işlerinizin bir süre durgunlaşacağına ancak daha sonra yeniden iyiye gideceğine işaret eder. Rüyada görülen dondurmayı aile fertlerinizden biri yiyorsa hanede tartışmalar çıkacak demektir.

Rüyada dondurma görmek, işlerinizde ki başarısızlığa işaret eder. Eğer dondurmayı yerken elinizden yere düşürürseniz bu, elinizdeki bir kısmeti kaçıracağınız anlamına gelmektedir. Rüyada dondurmayı eşiniz yiyorsa bu eşinizin yakın bir zaman da kısa süreli bir hastalığa yakalanacağı anlamına gelir. Rüyada dondurma görmek, eğer dondurma meyveli ise işlerinize yeni kategoriler ekleyeceksiniz demektir.

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

5.00 avg. rating (89% score) - 1 vote

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz