Kapat
Rüyada Domates
Rüya tabirleri D harfi 19.293 6

Rüyada Domates Görmek

Rüyada domates görmek yaşanacak sıkıntılara işarettir. Bir kişi rüyasın da domatesi dalından kopartarak yediğini görürse bu, sevinçli olay ve haberler olarak yorumlanır. Kendini domates bahçesin de gören bir kişi zamanla zenginleşecek, evine bolluk bereket gelecek demektir. Eğer gördüğünüz domates olgunlaşmamışsa ya da yarı olgunlaşmışsa bu, bir işinizin yarım kalacağı anlamına gelebilir.

Rüyada domates görmek gören kişinin kötü haberler alacağına delalettir fakat gördüğünüz domates kırmızı ve olgunlaşmışsa yani yeşil domates görüldüyse kişi yaşayacağı bollukla ihya olacak demektir. Rüyada domates görmek, kişinin evine mutluluk getirir. Eğer rüyanızda ekşi bir domates yediğinizi görürseniz bu, geçmişte yaptığınız bir hatanın karşınıza çıkması olarak yorumlanır. Kişi rüyasında, büyük bir domatesi iştahla yediğini görüyorsa, yakın zaman da maddi olarak rahatlayacak demektir.

“Rüyada Domates Görmek” üzerine 6 yorum

 1. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda kocaman iki üç tane kırmızı domates gördüm ne demek

 2. ecrin dedi ki:

  tam hatırlamıyorum ama kırmızı kırkızı domatesler vardı ben onları rendeliyordum ve bişiriyırdum ama yedigimi hatırlamıyorum

 3. inci dedi ki:

  rüyamda domates fidanından domates kopartıp yedim fidanı daha yeşil duruyordu bunun ne anlama geldini ögrenmek istiyorum

 4. aslı dedi ki:

  ruyamda büyük bi domates bahçesindeydim ve onlar kesilmiş ve üst üste dizilmişlerdi bi tanesinin tadına baktım çok güzel tatlıydı yanımdaki arkadaşlarımada tatmasi için verdim . ne anlama geliyo acaba ?

 5. gonul dedi ki:

  ruyamda domates aldigimi gordum

 6. ismim halime dedi ki:

  rüyamda güzel küçük bir kız çocuğuyla yabancı bir adamla turuncu renkli domates bir birimize atıyorduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.