Kapat
Rüyada Deprem
Rüya tabirleri D harfi 4.175 2

Rüyada Deprem Görmek

Deprem kelimesi insanları her zaman korkutmuştur. Çünkü depremlerde insanların yaşam alanları yıkılır ve insanlar perişan bir halde yaşamlarını sürdürmeye çalışırlar. Rüyada deprem görmek de olumsuz şeylerin yaşanacağına işaret eder.

Deprem büyük felaketlerden biridir ve depremi yaşayan insanların hayatları aniden değişir, evleri yıkılır, bu felakette tanıdıklarını ve yakınlarını kaybedebilirler. Rüyada görülen deprem ise iyi bir şekilde devam eden hayatın ya da bir mesleğin aniden bozulacağını ve hayal kırıklığı yaşanacağını işaret eder. Ayrıca hamile olan bir kadının rüyasında yer sarsıntısının olduğunu görmesi çocuğunu düşüreceğinin habercisi olabilir.

Rüyadaki depremde yaşanılan bölgedeki tüm binaların yıkılmış ve hiç sağlam ev kalmadığını görmek yüksek mevkilerde çalışan bir devlet büyüğünden bir zarar geleceğinin habercisidir. Kısaca rüyada deprem görmek hayatının ani bir şekilde olumsuz yönde değişmesine delalettir.

“Rüyada Deprem Görmek” üzerine 2 yorum

  1. ayşe dedi ki:

    rüyamda deprem olduğunu duvarların sallaNDIĞINI EŞİM VE BEN ÇOCUKLARI ALIP KAÇTIK AMA KÜÇÜK OĞLUM İÇERİ GİRDİ EŞİM ARKASINDAN VE HALA DEPREM OLUYORDU SONUNU GÖREMEDİM

  2. gül dedi ki:

    rüyamda deprem olduğunu yatağımın sallandığını gördüm yattığım yerden dışarı çıktım hiç ses ,insan yoktu ama rüya gibi değildi gördüğüm şey sanki gerçekten deprem olduğunu hissettim ve uyandım.bi an dışarı çıkmayı düşündüm sonra uykum ağır bastı ve 3 kere kelime_i şahadet getirip yattım.sabah uyanır uyanmaz internetten deprem haberlerine baktım kaç şiddetinde olduğunu görmek için ve herhangi bir haber göremeyince rüya olduğuna kanaat getirdim .gün içerisinde nette dolaşırken bugünün yani 10 eylülün büyük İstanbul depreminin yıl dönümü olduğunu gördüm 10 eylül 1509 yılında istanbulda büyük bir deprem olmuş 13 bin kişi ölmüş 1070 ev tamamen yıkılmış ve tarihi pek çok yapı büyük hasar görmüş.aynı gün İstanbul da deprem olduğunu görmem… bu rüyanın manası nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.