Kapat
Rüyada Deniz
Rüya tabirleri D harfi 3.284 1

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek zenginliğe. mala, işte başarıya, hırsa, ihtirasa işarettir. Deniz suyundan içtiğinizi görürseniz bu uzun, sağlıklı ve zengin bir yaşam demektir. Deniz de temizlendiğinizi görürseniz bu da, günahlarınızdan arınacağınız manasına gelir. Eğer, girdiğiniz deniz de boğuluyorsanız yapacağınız işte çok hırs yapıp zarar göreceksiniz demektir. Rüyanız da denize pisliyorsanız bu, birine nankörlük yapacağınız manasına gelmektedir. Rüyada deniz görmek, mutluluğa işarettir.Denize düşmek, atlamak veya denizde yüzüp kulaç atmak bolluk demektir.

Rüyada deniz görmek, rahat bir yaşama işaret eder. Bulanık deniz suyu görmekse yakında üzüleceğiniz anlamına gelir. Masmavi engin bir deniz gördüyseniz bu, uzun ve mutlu bir yaşantınız olacağı anlamına gelir. Eğer deniz suyunu elinizle alıp bir kaba koyuyorsanız bu hayırlı evlatlar manasına gelmektedir.

“Rüyada Deniz Görmek” üzerine 1 yorum

  1. ramazan kök dedi ki:

    ben ve eşim denizde bir kayıktayız ve sahile yakınız her iki yanımızda demir atmış çok büyük gemi var ben denize girib yüzmeye çalışıyorum biraz açıldıktan sonra uçsus buçaksız deniz beni korkutuyor kayığa dönmek istiyorum ama akıntı varmış zorlanıyorum ve çok korkuyorum akıntı beni götürüyor denizde kayboluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.