Kapat
Rüyada Dantel
Rüya tabirleri D harfi 40.623 9

Rüyada Dantel Görmek

Rüyada dantel görmek evlilik için kısmete işaret eder. Eğer rüyanız da rengi bembeyaz bir dantel gördüyseniz bu, hayırlı bir evlilik yapacaksınız demektir ama eğer dantelin rengi sarımtırak yahut siyahsa bu, evliliğinizin mutsuz geçeceğinin göstergesidir. Rüyada dantel işlemek, örmek iş yaşantısında olumsuzluklara işaret eder. Rüyada dantel görmek  iyi havadislere işarettir. Kimi rivayetlere göre de rüyada görülen beyaz dantel fakirliğe işaret eder.

Rüyada dantel görmek çevrenizdeki kişilerin sizin dedikodunuzu yaptığını gösterebilir. Rüyanız da dantel ördüğünüzü gördüyseniz bu, yakın zamanda çeşitli sıkıntılar yaşayacağınız manasına da gelebilir. Rüyada dantel bir elbise giydiğinizi gördüyseniz bu, zor günlerin habercisidir. Kimi rivayetlere göre de dantel görmek, hane için de mal kaybı yaşanacak demektir. Dantel görmek, genelde kısmete yorumlansa da görülen dantelin rengi çok önemlidir.

“Rüyada Dantel Görmek” üzerine 9 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ruyamda cıft kuşlar ılam dantel kırlent utulüyorum dığer kuslar yarım kalmış dandel bembwyazdı

 2. figen dedi ki:

  guzel ama hangisi ne inancam:)

 3. serpil dedi ki:

  Ruyamda eski kayinvalidem sari bir dantel verdi.carsidaki bir dukkana satmam icin.ama bir turlu o dukkani bulamadim.manasi nedir?

 4. sema dedi ki:

  çok güzel

 5. saliha dedi ki:

  ruyamda dantel gordm posetin icindeydi snra elime aldm neye qelirki acaba

 6. zeynep dedi ki:

  Saclarimi tararken o kadar cok dokuluyor ki arkadasimin annesinin bembeyaz saclari yerine benim dokulen siyah saclarim ekleniyor.kalanlariyla ise bembeyaz bir dantel elbise oruyor ve uzerine giyiniyor

 7. Ümmühan dedi ki:

  Rüyanda erkek arkadaşım kayrolada oturuyor yanında yataklar var önünde ütü masası beyaz dantelleri ütülememi istedi bende ütüledm onun gözleri doldu bende neyin var anlat dedim ama anlatmadı

 8. özlem dedi ki:

  arkadaşım rüyasında benim beyaz iple dantel yaptığımı ğörmüş ve maodelini çok beğenip istediğini söylemiş bana .Rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim tşk edrim…..

 9. esra bas dedi ki:

  ruyamda evdeki sehpalarin uzerinde beyaz cok guzel dantellerin serildigini goruyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.