Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Şubat 2020
Beğen 0

Rüyada dans etmek

Rüyada dans etmek büyük mutluluklar yaşayacağınızın işaretidir. Eğer kalabalık bir ortamda dans ettiğinizi görürseniz bu, beklemediğiniz bir yerden para geleceğinin göstergesidir. Eviniz de yalnız başınıza dans ediyorsanız bu da, rahata ereceğinizi gösterir. Dans ettiğiniz yer bir düğün ya da nişansa, halayda bulunuyorsanız hayırlı bir beraberlik kapınız da demektir. Evliyseniz de rahat, bol kazançlı, mutlu günler yakında demektir.

Rüyada dans etmek veya halay çekmek, halaybaşı olmak genelde hayır olarak yorumlanır. Rüyanız da eğer yüksek bir yerde dans ediyorsanız bu, korktuğunuz bir şeyler olacak demektir. Aile fertlerinizden birini mutlu bir şekilde dans ederken görürseniz bu, o kişinin çok mutlu olacağını gösterir. Kimi rivayetlere göre de rüyada dans etmek, zor duruma düşeceğiniz, sıkıntılı günler yaşayacağınız anlamındadır. Fakat dans ettiğinizi görmek genelde mutluluk olarak yorumlanır.

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

4.60 avg. rating (89% score) - 5 votes

Yorumlar

 1. osman diyor ki:

  Ben rüyamda is yerinde beraber çalıştığım bir bayan arkadaşla sokak ortasında nedensiz dans ediyormuş bunun anlamı nedir yorumlarsaniz sevinirim

 2. melike diyor ki:

  bende bi clupte uçarak dans ediyordum

 3. Nigar diyor ki:

  Bende kalabali bir ortamda lezika dansini etim

 4. Nigar diyor ki:

  Cok sevindim,insallah artik rahat bir hayati gormek istirem

 5. büşra diyor ki:

  Dans seçmelerinde oryantel oynuyordum genç kızlarla birlikte . 5, 3 ve 2 danslarını kazanıyordum.

 6. sevim diyor ki:

  Kalabalık düğün gibi bir yerde dansçılık yapıp kadınları oynanatıyordum

 7. esranur diyor ki:

  Sahilde 2 bayanla halay cekiyordum

Yorum Yaz