Kapat
Rüyada Damat
Rüya tabirleri D harfi 8.304 4

Rüyada Damat Görmek

Rüyada damat görmek başarıya işarettir. Eğer rüyanızda kendinizi damat olarak gördüyseniz, zorlu bir işin üstesinden geleceksiniz demektir. Rüyada bir damadın sağdıcı iseniz, yakın bir arkadaşınıza iyilik edeceğiniz manasına gelir. Rüyasında zengin bir kızla evlenen damat gören kişi, zengin bir ortamda bulunacak yeni, zengin insanlarla tanışacak demektir. Rüyasında damadıyla yemek yediğini gören kişi, bir piyango tutturacak ya da devlet kapısından hayırlı bir haber alacak demektir.

Rüyada damat görmek, başarılı işlere imza atacağınıza işarettir. Eğer rüyanızda oğullarınızı damat ediyorsanız bu, onların iyi bir evlilik yapacağını ya da bir başarı yakalayacaklarını gösterir. Kişinin kendi damadını görmesi, namus yönünden güvenilirlik olarak algılanır. Damadı olmayan kimse, rüyasında damadını görüyorsa bu düşmanlarını yeneceği anlamına gelir. Rüyada damat görmek, elinizin bollaşacağını gösterir

Rüyada düğün hayırdır, bereketi simgeler gelin ve damat bahtın açık olacağını gösterir.Rüyada düğünde damat ve gelin görmek ve evlilik maksadı ile topluluk oluştuğunu gören kimseler yeni kısmetlerin açılacağını düşünebilirler.

“Rüyada Damat Görmek” üzerine 4 yorum

 1. emin dedi ki:

  eski sevgilimi damat olarak gördüm başka biri ile evlenecek oluyor ama gelini görmedim . Eski sevgilim damat olmuş kuzenimde sadic bizim eve geldiler mutfağa geçtiler . Yorumlarsaniz sevinirim .

 2. Ömer dedi ki:

  Rüyadadamat olmustum yanimda 6 veya 7 erkek cocuk oturiyordu. Ayni yasta idi ler .saygilar

 3. aysel dedi ki:

  rüyamda anne ve babamı gelin ve damat olarak gördüm

 4. sevilay dedi ki:

  ins öyle olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.