Kapat
Rüyada Damar
Rüya tabirleri D harfi 5.855 1

Rüyada Damar Görmek

Rüyada damar görülmesi rüya sahibinin ailesi ile ilişkilerini sembolize etmektedir. Damarın düzgün ve iyi olması, kişinin ailesi ile ilişkilerinde iyi olduğunu gösterir. Kötü ve sağlıksız damar ise, kişinin aile ilişkilerinde iyi olmadığını gösterir.

Rüyada bozulan bir damar görmek, aileden birinin kaybı olarak yorumlanmaktadır. Sahip olduğu damarlardan birinin kaybolduğunu gören kimse, akrabalarından birini kaybeder. Bu kayıp, ölüm veya ayrılık ile olabilir. Damarlarından bir veya birkaçının kesildiğini gören kişinin, hayatında geçimini sağlayan kaynaklardan biri kaybolur ya da bozulur. Damarından kan aktığını gören kişinin, maddi bir kaybı olacaktır. Kan akması, hastalık geçirecek olma ile de yorumlanır. Damarların genel anlamda, akraba ve iş hayatını temsil ettiği düşünülür. Bu sebeple, yorum yapılırken bu çerçevede düşünülmelidir. Damarın tamir edildiğini gören kişi, gördüğü bir zarardan kurtulacaktır. Bu rüya aynı zamanda, akrabalarından birinin sağlığına kavuşacağını da gösterebilir.

Rüyada yeşil damar maddi sıkıntı demektir.Eğer damarda şişkinlik, kabarma yada kopma vs gibi şeyler görülüyorsa bu ekonomik yönden tedbirsiz davrandığınıza işaret etmektedir.

“Rüyada Damar Görmek” üzerine 1 yorum

  1. FATMA dedi ki:

    RÜYAMDA BEN Bİ HABER ALIYODUM BAYILIYO GİBİ OLUYORDUM VE YERE DÜŞÜYODUM SONRA HABERİ GETİREN KİŞİYE HABERE ÜZÜLDÜĞÜMDEN BAYILMADIM NEDEN BAYILDIM BİLMİYORUM DİYODUM SONRA Bİ BAKIYODUM SOL AVUÇ İÇİMDE KÜÇÜK BİR YARA VARDI AMA KAN AKMIYORDU SADECE YARANIN İÇİNDE DAMAR GÖZÜKÜYORDU VE BEN RÜYADA BUNUN KALBE GİDEN DAMARLARDAN BİRİ OLDUĞUNU SÖYLÜYORDUM BAYILMA SEBEBİMİNDE BU YARA OLDUĞUNU SÖYLÜYODUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.