Kapat
Rüyada Damacana
Rüya tabirleri D harfi 16.878 6

Rüyada Damacana Görmek

Rüyada damacana görmek, bir hayır işleyeceğiniz manasına gelir. Damacana görmek, yetimlere yardım edeceğinizin göstergesidir. Eğer rüyanızda damacananın patlayıp her yerin su içinde kaldığını görürseniz bu, günahlarınızdan arınacağınızın, Allah yoluna yöneleceğinizin işaretedir. Damacanaya ağzınızı dayayıp kana kana su içiyorsanız bu, var olan sıkıntınızdan kurtulacağınız, refaha kavuşacağınız anlamı taşır.

Rüyada damacana görmek bol rızık ve kazanca delalet eder. Damacanayı sırtınızda taşıyorsanız bu, yetim hakkı yediğiniz manasına gelir. Rüyada damacana görmek, iyi günlerin geleceğine, kederlerin dağılacağına işarettir.

Kimi rivayetlere göre de rüyada görülen damacana veya su bidonu görmek, su şişesi ya da pet şişesinde su görmek; başarılı iş, mutlu evlilik ve hayırlı evlat demektir. Eğer rüyanızda bir damacanayı zorlukla taşıdığınızı gördüyseniz bu, güçlükle başardığınız bir işin ekmeğini yiyeceksiniz demektir.

“Rüyada Damacana Görmek” üzerine 6 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  kırgın olduğum bi arkadaşımın yanına gidiyorum, arkadaşım bidonun içine girmiş, bende o bidonu elime alıyorum. havaya kaldırıp onunla konuşuyorum.

 2. emine dedi ki:

  rüyada yazma görmek hayırlı günler

 3. emine dedi ki:

  rüyamda yazma gördüm neye işaret eder hayırlı günler

 4. Hamza ONDER dedi ki:

  Merhaba ben ruyamda sebil uzerinde bir damacanayı kartonlarla sarıp bantladıgımı gordum. Hayırdır insaallah.

 5. dilan dedi ki:

  ruyamda evimin mutfagının her tarafında su dolu damacanalarla kaplıydı mutfaga gırıp damacanalara baktıgımı hatırlıyrum sadce

 6. mehmet akpınar dedi ki:

  kırgın olduğum bi arkadaşımın yanına gidiyorum, arkadaşım bidonun içine girmiş, bende o bidonu elime alıyorum. havaya kaldırıp onunla konuşuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.