Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Şubat 2020
Beğen 0

Rüyada dalga görmek

Rüyada dalga görmek, rüya sahibinin hayatında olacak değişiklikleri farklılıkları anlatır. Rüyasında bir kayık içinde olduğunu ve büyük ürkütücü dalgalara yakalandığını görmek, gören kişinin sebepsiz yere çok iş değiştirdiğine ve girdiği hiçbir işte dikiş tutturamadığına delalet eder.

 

Denizde yüzerken, büyük bir dalganın üzerine gelip sizi denizin ortasına sürüklediğini görmek, çok büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunuzu ve özellikle rüyadan sonraki günlerde çok dikkat etmeniz gerektiğine delalet eder. Bu rüya ayrıca size, bazı seçimlerinizde çok dikkatli davranmanız gerekeceğini anlatır. Dalgaların birden bire durulduğunu görmeniz ise, büyük bir maddi kazanç elde edeceğinize ve bundan sonraki hayatınızda maddi sıkıntı çekmeyeceğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda kendinizle dalga geçiliyor veya başkası ile ilgili herhangi bir konuda dalga geçiyorsanız bu maddi kayba yorumlanmaktadır.

 

Tabir sitemizde gördüğünüz rüya yorumu ile ilgili daha fazla bilgi almak için rüya tabirleri adresimizde arama yapabilir veya konuya rüyanızı anlatarak cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

5.00 avg. rating (92% score) - 2 votes

Yorumlar

  1. AYŞE YILDIZ diyor ki:

    rüyamda denizde tsunami şeklinde çok büyük dalgaların altında kaldığımı ama yüzerek çıktığımı gördüm iki defa tekrarlandı anlamı nedir acaba?

  2. hicran diyor ki:

    başkası rüyasında benim büyük bir dalga altında kaldığımı görmüş

Yorum Yaz