Kapat
Rüyada Dalga
Rüya tabirleri D harfi 13.145 2

Rüyada Dalga Geçmek

Rüyada dalga geçmek dalga geçtiğiniz kişiyi aldatacağınız manası taşır. Eğer rüyanız da sevdiğinizle, eşinizle dalga geçtiğinizi gördüyseniz bu, onu aldatacağınız ya da kandıracağınız anlamına gelir. Dalga geçtiğiniz kişi, iş ortağınızsa onu dolandıracağınız manasına gelir. Eğer bir kimse, rüyanız da sizinle dalga geçiyorsa veya küçük düşürülmek gibi alay ediliyorsanız bu, aldatılacağınız anlamına gelir.

Rüyada dalga geçmek veya başkası ile alay edip onunla alaycı konuşmak, onu küçük düşürmek geleceği göremeyerek büyük hatalar yapacağınıza işarettir. Eğer rüyanız da bir arkadaş ortamında sizinle dalga geçildiğini gördüyseniz bu, o arkadaşlarınızın arkanızdan konuştuğunu gösterir.

Rüyada dalga geçmek, yaptığınız yatırımlarda hüsrana uğrayacağınızı gösterir. Beklemediğiniz bir kimse tarafından ihanete uğrayacağınızın belirtisidir. Eğer rüyanız da aile fertlerinden biriyle dalga geçildiğini gördüyseniz bu, aile içi kavgaların olabileceğini gösterir. Bazı rivayetlere göre de, rüyanız da sizinle dalga geçildiğini görmek, alınacak kötü haberlere işarettir.

“Rüyada Dalga Geçmek” üzerine 2 yorum

  1. ebru dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilim beni arayarak dalga geçiyordu. küçümseyerek konuşuyordu. Şimdi bi sevgilisi var. Onunla beraber yanıma gelip gülüyorlardı. Ne anlama geldiği hakkında bi fikriniz var mı.? Ve buna benzer üst üste rüya gördüm. yorumlarsanız sevinirim. cevap bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

  2. Dilek Ak dedi ki:

    Rüyamda beni aldatan eski sevgilimle barışmıştım ona ne hediye alıcamı düşünüyodum. Daha sonra yanımda gerçek hayatta tanımadığım ama rüyamda en yakın arkadaşlarım olan iki kız vardı. Onlarla birlikte eski sevgilimle galga geçiyoduk beni aldatmış olmasını yüzüne vurup onun utanması karşısında bol kahkaha atıyoduk.lütfen rüyamı yorumlayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.