Kapat
Rüyada Civciv
Rüya tabirleri C harfi 10.586 6

Rüyada Civciv Görmek

Rüyada civciv görmek herhangi bir işin zahmetsiz bir şekilde elde edilmesi ise yorumlanmaktadır. Aynı zamanda sevinç ve mutluluğa da bir işarettir. Yumurtadan civciv çıktığını görmeniz yaşama renk katan değişikliklerin hayatınızda baş göstermesi anlamına gelmektedir. Civciv kümeste ya da kafeste ise hayatınızda yeni bir kısmet olduğu veya hayatınıza yeni kimselerin gireceği anlamına gelir.

Bazı rivayetlere göre rüyanızda civcivin çatlaklar  arasından kabuğunu kırarak doğması beklediğiniz ve kavuşacağınız bir kısmete kavuşmanız anlamına gelmektedir. Ayrıca görülen civciv ‘in güzelliği ne kadar güzel ise hayatınıza gelecek olan bu değişiklik o oranda güzel ve büyüktür. Çok sayıda civciv görmek hem kısmetin çok oluşuna hem de devamlı olmasına işarettir. Rüyada civcivlere buğday arpa ekmek vs atmak onlara yiyecekler vermek ise aile içerisinde sevindirici haberlerin yer aldığı bir toplantı yapılacağı anlamına gelmektedir.

“Rüyada Civciv Görmek” üzerine 6 yorum

 1. merve dedi ki:

  rüyada yanlışlıkla civcive basmak ne anlama geliyor?

 2. figen eskici dedi ki:

  rüyamda kaynanam eşimin arabasına yün basa basa dolduruyordu

 3. ayfer dedi ki:

  merhaba ben rüyamda bir amcanın eskimiş siyah paltosuna kahverengi deri parçaları ekleyerek tamir ediyordum.fiyatı 80 lire tutuyor amca diyorum sen o fiyata yeni palto alırdın diyorum.bol miktarda deri parçaları vardı elimde.hep tadilat işleriyle uğraşıyodum.kandil gecesi olduğu için bu rüyadan çok etkilendim . yorumlarmısınız lütfen.teşekkürler.

 4. Anonim dedi ki:

  rüyamda yılanın beni kovaladığını görmek

 5. aydın temiz dedi ki:

  rüyamda bir sahilde bir sürü civciv gördüm sonra onlara karşı bir tehdit algıladım ve içlerinden biraz büyük olanı elime aldım ve diğer civcivleri minibüse çağırmasını söyledim ve bütün civcivler minibüse doldu. acaba manası nedir cevabınızı bekliyorum saygılar

 6. nalan dedi ki:

  rüyamda bi sürü civ civ Aynı zamanda horoz gördüm çok korkmuşum civ civlerden birini öldürmüşüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.