Kapat
Rüyada Bulut
Rüya tabirleri B harfi 3.386 1

Rüyada Bulut Görmek

Rüyada görülen bulutlu kasvetli ve kara ise kötü günlere, yağmur bulutu ise bereket ve bolluğa işaret eder. Rüyada bulut eve girmiş ve her tarafa yayılmış ise ilim ve bilimin ev halkının tüm fertlerine ve onların çocuklarında da devam etmesine işarettir. Kişi kendisini bulutun üzerinde görür ise arzu ettiği emele kavuşmaya delalettir. Buluta dokunduğunu gören kişinin evinde bereket artar.

Bulutun çoğaldığını gören kişiye devlet kapısı açılır. Bulutu üzerine elbise yapıp giydiğini gören kişi, ilim irfan sahibi olur. Bulutların üzerinde yürüdüğünü gören kişi yaptığı bir iyiliğin yakın zamanda karşılığını göreceği anlamına gelir. Rüyada bulut görmek müjdeli bir haber anlamına da gelmektedir.

“Rüyada Bulut Görmek” üzerine 1 yorum

  1. Nurten Arslantürk dedi ki:

    Rüyamda deniz kenarında evim varmış.Evimmin içinden camdan denize bakıyorum tam karşımda beyaz renlerde bir çok yat var.yatların üstünde denizin üstünde bulutlar ve bulutların bir kısmı yağmur bulutu fakat yağmur yağmıyor o bulutlar gök yüzündeki tozları aşağıya indirmiş denize iniyorlardı bir kısım bulutlarda beyaz bir kısmı denize iniyor bir kısmıda yatların üzerine inmiş. o kadar güzel bir manzara oluşturmuşlardıki yanımdaki kuzenime ne olur şu manzaranın resmini çek diyorum.oda çekti.daha sonra gök yüzünden yuvarlak açıklı koyulu mavi renklerde bir bulut oluşuyor.hortum şeklindeki bu bulut zarar vermiyor içinden ufak zararsız şimşeklerle birlikte uzaylıya benziyen bir çocuğu indiriyor ve ışıklı bazı şeklini tarif edemediğim bir şeyler bunlar ufak koyu açık mavi renlerde bulut parçalarıda olabilir denize iniyor.bu manzaraadan biraz beni tedirgin ediyor.yorumunuzu bekliyorum.iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.