Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2020
Beğen 1

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen ayakkabı rahat ve güzelse bu dünyada rahatlığa ve güzel geçime, ayakkabı rahatsız ise dünyada çekilecek zorluklara ve sıkıntılara delalet eder. Kişinin giydiği ayakkabı yırtık ise tehlikeli bir durumla karşı karşıya geleceğine yorumlanır.Giyilen ayakkabı kırmızı, siyah veya beyaz renkte ise birdenbire sıkıntı ile karşılaşacağına, sarı ayakkabı ise hastalığın habercisidir.

Rüyada ayakkabının ayaktan çıktığını görmek yakın zamanda zorluklardan kurtulacağını anlatır. Ayakkabı çıkarmak bazen de ayrılığın habercisidir. Yeni ayakkabı aldığını, hediye ayakkabı almak veya giydiğini gören kimsenin hayatı düzene girer. Rüyada görülen yırtık ayakkabı ise tehlikeli bir durum ile karşı karşıya gelineceği anlamına gelir. Rüyada başkasının ayakkabısını giydiğinde rahat ettiğini görmek, akrabasından miras kalacağı anlamına gelir.Daha değişik ayakkabı gördüyseniz lütfen rüya yorumları sitemizdeki arama kutusunu kullanınız.

4.40 avg. rating (86% score) - 5 votes

Yorumlar

 1. Sezersenolyigit diyor ki:

  Cok sik ruyamda yalin ayak kaldigimi goruyorum birde uctugumu goruyorum ne anlama geliyor acaba

 2. Anonim diyor ki:

  Cok sik ruyamda yalin ayak kaldigimi goruyorum birde uctugumu goruyorum ne anlama geliyor acaba

 3. kerim ak diyor ki:

  benim rüyamda bir erkek ve bayan cinel ilişkiye giriyordu ve bunu yaparken le ilehe illallah diyodu ne anlama giliyo acaba

 4. Anonim diyor ki:

  Fındık gormek

 5. gülüm ser diyor ki:

  Hazreti Rabia rüyamda gördüm

 6. Anonim diyor ki:

  rüyada tırnak kesmek

 7. Gönül diyor ki:

  Rüyamda da ne kadar kirli çamaşırlar varsa yıkıyordum Bu ne demek?

Yorum Yaz