Kapat
Rüyada Ahtapot
Rüya tabirleri A harfi 82.483 29

Rüyada Ahtapot Görmek

Rüyada ahtapot görmek, ahtapotun çok sayıdaki kollarını farklı şekilde anlatır. Biraz karışıklık ve birden fazla iş anlamına gelir. Bu işlerde başarıya ulaşmak ise yine sizin elinizdedir. Rüyada ahtapot görmek birçok işte başarıya ulaşmak olarak da yorumlanır. Aslında rüyada ahtapot görmek sizin girişkenliğinizi ve gücünüzü ifade eder. Genel olarak rüyada ahtapot görmek iyi olarak yorumlanır. Büyük işlerde büyük başarı sağlayacağınızı ifade eder. Rüyada ahtapot görmek kişinin güçlü olduğunu da gösterir. Karmaşık olan işlerden bu güç sayesinde sonuca ve başarıya ulaşabileceğinizi gösterir. Ahtapot her yerde eli ve yetkisi olan kişiyi de ifade eder. Yola çıktığınız bu işte sizi başarıya ulaştıracak bu durum ahtapot teması ile size gösterilmektedir. Ahtapot gören kişi büyük bir iş alanına girer ve bu büyük işte büyük başarılar sağlar.

Rüyada Ahtapot Yakalamak

Rüyada ahtapot yakalamak, ahtapot kesmek yada ahtapot tutmak bereketi simgeler. Rüyada ahtapot yakalamak iyi bir hayatın başlangıcına doğru adım atacağınız anlamına gelmektedir. Bugüne kadar yaşadığınız sıkıntılardan uzaklaşıp kafanızı dinleyebileceğiniz sessiz sakin bir hayat biçimi yaşamanıza az kalmış.

Rüyada Ahtapot Saldırısı

Rüyada ahtapotun saldırdığını görmek kısmetinizi teptiğiniz anlamına gelmektedir. Rüyada ahtapot ısırması ise çok yakınınızdaki bir insanın hiç sizin sandığınız gibi iyi bir insan olmadığını anlayacağınız anlamına gelmektedir.Bunu kısa bir süre içerisinde fark edip o insanı hayatınızdan uzaklaştıracaksınız.

Rüyada Ahtapot Tuttuğunu Görmek

Rüyada ahtapot tuttuğunu görmek bu sizin uzun zamandır uğraştığınız bir işin veya bir dileğin olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada ahtapot tutan siz değilde bir başkası ise o kişinin son zamanlarda sağlık durumunun kötüye gideceğine işarettir. Fakat kısa süre içerisinde düzelecek olan bir sağlık problemi bu. Başına geleceği bir rahatsızlıktan ötürü konuşmadığı bir insan ile konuşacak ve barışacaktır.

İlginizi Çekebilir ➔  Rüyada Altın görmek

Rüyada Ahtapot Yemek

Rüyada ahtapot yemek etrafınızda olan sinsi bir kişiden bir kötülük alacağınız anlamına gelir ama rüyada yenilen ahtapot simgesi bu kötülüğü sizden uzaklaştıracaktır. Güçlü bir karaktere sahip olduğunuz için bütün kötü olayların üstesinden geliyorsunuz ve bu olayların sizi etkilemesine asla izin vermiyorsunuz.

Rüyada Ahtapot Öldürmek

Rüyada ahtapot öldürmek sizin veya bir arkadaşınızın başına gelebilecek olan kötü olayları hemen atlatmaya işaret eder. Size karşı yapılan bu kötü olaylar karşısında dimdik ayakta durabileceğinizin işaretidir.  Rüyada ahtapot görmek eğer bir işte çalıyorsanız işlerinizin iyi gideceği anlamına gelir. Bir işe sahip değilseniz önünüze bol kazançlı iş teklifleri gelecektir,bunları geri çevirmeyin çünkü bu iş sayesinde oldukça rahata kavuşacaksınız. Beklenmedik bir yerden gelen bebek haberi alabilirsiniz bu haber ailenizin mutluluğu olacak.

Rüyada görülen ahtapot kötü bir anlama gelmez başınıza kötü olaylar gelse bile güçlü bir karaktere sahip olduğunuz için ya hepsini zararsız bir şekilde atlatacaksınız yada bu kötü olaylar başınıza gelmeden önce zaten siz önlemini almış olacaksınız.

“Rüyada Ahtapot Görmek” üzerine 29 yorum

 1. Merve dedi ki:

  Rüyamda kare büyük bir akvaryumda, bir su kaplumbağası ters bir şekilde içinde ahtapot var. Ben elimde bir dal parçasıyla onu incelemeye çalışıyorum, o da kendini ters vaziyette duran kabuğuna çekmeye çalışıyor.. Tabi kolları dışarda kalıyor.. Ben kollarının 8 den fazla olduğunu fark ediyorum. Onu çubukla sağa sola iteliyorum ve kabuğun içinden bi yavru ahtapot çıkıyor. Kollarıyla yavrusunu kabuğun içine çekmeye çalışırken ben onu incelemek için elimdeki dal parçasıyla geri çekiyorum, yavru ahtapotu inceliyorum. Ahtspotlar yeşil renkte.. Yorumlarsanz sevinirim….

 2. Arzu dedi ki:

  Rüyamda duvara yapışmış birsürü ahtapot gördüm.Onları tutup duvardan çekince çok fazla kan akıyordu.En sonunda benimde kollarımdan kan akmaya başladı.Acaba rüyam ne anlama geliyor.

 3. űmit dedi ki:

  slm Ben ise rüyamda deniz içinde büyük bir kaya ve bu kayanın ise bir karış kadar delik vardi deligin içi karanlıktı ayrıca bi değil bir kaç ahtapot çıkıyordu ve ben elimle yakalayıp kafasını ters çevirip öldürüyorum ama su çok temiz ve berrakdı. sonra saydığım da 5…6 adet vardı ve bir o kadarda büyüktü…… egerki uyanmasaydim çok yakalardim.

 4. Melike Almaz dedi ki:

  Rüyamda havuzda yuzuyordum ayağıma birşey dolan di ben onu yılan sanıp elime aldım ahtapot çıktı son günlerde çok fazla ise yetişmeye çalışıyorum bu acaba haberci bir rüya mi

 5. Çigdem dedi ki:

  Rüyamda denizde yüzüyordum. Sonra ablam ve eşim denizde duruyorlardı.
  Su göğüs altındaydı. Yanlarına gelince birden ayağımdan ahtapot yakaladı. Bende denizin içine girdim tekrar çıktım bağırdım eşime esim daldı öldürmek için ama orda uyandım

 6. Anonim dedi ki:

  mrb evimizin catısında kocaman ahtopot vardı rengi yeşildi evimiz 9 katta asadan herkez onu görmüş ona bakıyodu bende gördüm tavanda delikler vardı çok korktum yanımda cocuklarım vardı kacalım bu bizi yicek diye bagırdım sora uyandım hayır olur inş yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden tşk.

 7. pınar dilara yavuz dedi ki:

  Ruyamdatopraktan bir dag üstündeydim etrafta denizdi tam tepedeydim oglum aşagıdaydı topragın içünde dev bir ahtapot var bacakları topragın içinden görünüyo oglumun bulundugu yerde 2 bacagı var ahtapotun ben ordan kaçması için işatet ediyorum oda ahtapotun 2 bacagını da eli ile tutuyo çekiyo ahtapot topragın içindwn çıkıp oglumu aldı ben uyandım tabirini çok merak ediyorum

 8. şehrazat dedi ki:

  rüyamda bir fincanin içinde yedi sekiz tane çok küçük ahtapotlar gördüm .
  teşekkurler

 9. hava eryörük dedi ki:

  merhaba rüyada ahtapotun eşimi toprağın altına çekip bidaha çıkmadığını gördüm yorumlarsanız sevinirim teşkkürler.

 10. Anonim dedi ki:

  rüyamda çiçek suluyodum bırden saksıdan 2gri 1siyah toplam 3adet yavruahtapot gördüm

 11. ahtapotbacaklı dedi ki:

  rüyamın hala etkisindeyim . ilk olarak kendimi hastanede gördüm geceydi çalışanlardan başka kimse yoktu ve ben her yerde su arıyodum sonunda bir kadın bana su verdi ve geri dönerken yaşlı bi adam sakın ayaklarına bakma dedi onu dinleyerek bakmadım fakat yürürken gözüme ahtapot bacaklarımın olduğu ilişti. evime geldiğimdeyse biriyle konuşuyodum evimin dışında değişik çizimler vardı yanımdaki kişi bunların iblis ve cadıları temsil ettiğini söyledi

 12. coşkun dedi ki:

  rüyamda ahtapot ile sevişiyordum yorumu nedir

 13. hakan dedi ki:

  Irmak kenarındayım büyük bir kum birikintisinden bir ahtapot çıkıyor onu yakalıyorum ve naylon posetin içine koyuyorum ırmagın içine giriyorum küçük bir ahtapot yakalıyorum ama bu ahtapotun 2 kolu var alıyorum ve komsuma gösteriyorum !!

 14. sudeee dedi ki:

  ben ahtapotu karada yanımda zararsız olarak gordummmmm

 15. eren dedi ki:

  arkadaşım rüyasında görmüş bana yalvardı ne olur araştır emir

 16. can dedi ki:

  ruyamda bulanık bir durgun suya ag tarzı birsey atiyorum . ağı cektigimde 3 tane ahtapot yakaliyorum . yanliz ahtapotlar ölü bir balığın ustunde duruyor

 17. Anonim dedi ki:

  Rüyamda kurbanlık ahtapot kesiyorduk. Annemle ben. 800 tl mı ne verdik. Saydam büyük guzel bir ahtapottu. Büyük bir akvaryumda satılıyorlardı. En güzelini sectik. Aldık gittik. Kesme kısmını hatırlamıyorum da kesme niyetimiz vardi şüphesiz.

 18. seda dedi ki:

  rüyamda dibi taşlı suda oturuyorum abim arkamdan enseme simsiyah bir ahtapot koyuyor ve çok korkuyorum

 19. nilay b dedi ki:

  mrb,
  Rüyamda halamlar bize geliyordu kalabalık bir grup olarak onlara börek veriyordum mutfakta tam mutfaktan çıkarken ahtapotun hala fırında olup olmadığını kontrol ettim .Orda yemek için değildi ama sadece orda olup olmadığını kontrol ettim .

 20. Anonim dedi ki:

  ruyada ahtapot beni suya çekti

 21. Jale dedi ki:

  Rüyada birden fazla ahtapot doğurmak ne anlama gelir

 22. sev o dedi ki:

  ben rüyamda ahtapoun başımda olduğunu gördüm

 23. gül dedi ki:

  rüyamda denizde yüzerken etrafımda çok sayıda ahtapot vardı

 24. ebru dedi ki:

  rüyamda bir dükkanın içinde ahtapot ariyordul ve temizlikci bir ladin onu temizlik yaprken buldugu.u disariya attigini soyluyordu.

 25. özgür can dedi ki:

  ya ben rüyamda ahtopotu ôldürmeye calışyordum yani uzerine su döküyordum küçülüyordu sonra birden yeniden büyüyordu en sonda klozete atıp sifionu çekiyordum kalktığımda baya etkilenmiştim bu rüyadan

 26. rojin dedi ki:

  sevgilimi ahtopop boguyordu yakalamıştı ve babsına yardım et dıyorum etmıyuor bee3n aglıyorum benım erkek kardesım suya gırıp onu kurtarmaya ccalısyor sonra tek başına cııkıpgelıyor ve aglıyorum ve uyandım bu nedemektr

 27. özge dedi ki:

  rüyamda ahtapot gibi kolları olan bir erkek gördüm kaçıyorum ondan ama o hep peşimden geliyo brakmıyo beni aslında niyeti bana zarar vermek değil diye hatırlıyorum nereye gitsem beni brakmıyo vee sonra beni yakalıyo kaçma benden diyo sarılma bana diyorum kollarıyla beni sarıyo ama ben çol korkuyorum ve hatırladığım kadar birazda tiksindim ama insan dı resmen kolları bacakları ahtapot gibiydi arabaya binebiliyo çok hızlıydı ve galiba rüyamın sonunda bende öyle oldum veee bir sürü kollarım bacaklarım oldu bu nasıl bir rüyadı böyle çoğunu hatırlamıyorum bile sizce ne anlama geliyo bu

 28. deniz dedi ki:

  saksı içinde ahtapota benzeyen canlı gördüm.kollarını çıkarınca toprağa gördüm.

 29. elif dedi ki:

  rüyamda ben ahtapottan kaçıyodum o beni kovalıyodu dev gibi büyük bir ahtapottu yorumu nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.